Informācija presei Jaunumi Preses relīze

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija sadarbībā ar Labklājības ministriju un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju 2023.gada 23.oktobrī no plkst. 10.00 – 15.40 rīko konferenci “Investīcija bērnos šodien – labklājīga sabiedrība nākotnē!”

Konferencē piedalīsies dažādu jomu eksperti, kuri dalīsies ar pieredzi un redzējumu par Latvijā uzsākto bērnu aizsardzības sistēmas pilnveidi, kā arī aspektiem, kas ir nozīmīgi pilnveides procesā. Konferencē piedalīsies arī Islandes Bērnu un izglītības ministrs Mr Ásmundur Einar Daðason, jo Islande piecu gadu laikā ir īstenojusi vērienīgu un arī starptautiski atzinīgi novērtētu bērnu aizsardzības sistēmas reformu.  

Konferences norises vieta: Latvijas Republikas Saeima, Baltiešu zāle, Jēkaba ielā 6/8, Rīgā. Ievērojot, ka konference tiek rīkota Latvijas Republikas Saeimā, lūgums ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu!

Savu dalību konferencē lūdzam pieteikt līdz š.g. 18.oktobra plkst. 17.00, nosūtot apstiprinājuma e-pastu uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Konsultatīvās nodaļas e-pastu konsultativaiscentrs@bti.gov.lv. Lūgums apstiprinājuma e-pastā norādīt savu personas kodu, kas nepieciešams, lai, ierodoties uz konferenci, Latvijas Republikas Saeimas apsardzes darbinieki varētu pārliecināties par dalībnieka identitāti. 

Konferences darba valoda: latviešu/angļu. Konferences laikā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.