Informācija presei Jaunumi Preses relīze

2.  jūnijā, dienu pēc Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar vecāko organizāciju “Mammamuntetiem.lv” rīko tiešsaistes diskusijas par bērnu tiesībām un drošību.

No plkst. 10.00-11.00 notiks ekspertu saruna “Vai bērnam ir tikai tiesības”, kurā piedalīsies VBTAI priekšnieks Jānis Ābele un ārste rezidente psihoterapijā Laura Valaine. Diskusijā eksperti runās par bērnu tiesībām un pienākumiem, iespējām tās iemācīt, veidot atbildības sajūtu utt.

No plkst. 13.00-14.00 risināsies diskusija “Sveša bērna problēmas ir arī manas problēmas”. Tajā savus viedokļus paudīs VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktora vietniece Anda Sauļūna, Rīgas Sociālā dienesta teritoriālā centra “Āgenskalns” vecāka sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm ar bērniem Jana Pūķe un nodibinājuma “Centrs Dardedze” sociālā darbiniece Janeta Bokaldere. Sarunas laikā speciālisti centīsies rast atbildi – kā sabiedrībā iedzīvināt sapratni, ka svešu bērnu nav.

Videotiešraides būs skatāmas videokanālā Video.Mammamuntetiem.lv un Facebook.com/Mammamuntetiem.lv, kā arī facebook.com/VBTAInspekcija. Tiešraižu laikā būs iespēja uzdot jautājumus Facebook.com/Mammamuntetiem, kā arī sūtot uz e-pastu: redakcija@mammam.lv.