Kontaktinformācija

Drukāt
Kontaktinformācija

 

 

 

 

 

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

E-pasta adrese

Tālrunis

Mobilais tālrunis

 

PRIEKŠNIECE

Priekšniece

Laila Rieksta-Riekstiņa

 

67 359 128

 

Priekšnieka vietniece

Anita Gotharde

anita.gotharde@bti.gov.lv

67 359 137

26 809 402

 

BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Inga Millere

inga.millere@bti.gov.lv

67 359 133

26 808 563

Galvenā  inspektore – Rīga

Inga Krastiņa

inga.krastina@bti.gov.lv

67 359 134

26 809 485

Galvenā inspektore – Rīga

Madara Nelsone

madara.nelsone@bti.gov.lv

67 359 132

26 809 421

Galvenais inspektors – Rīga

Sindijs Logins

sindijs.logins@bti.gov.lv

67 359 156

26 809 465

Galvenā inspektore – Rīga

Liene Masļeņikova

liene.maslenikova@bti.gov.lv

67 359 153

26 808 764

Vecākā inspektore – Rīga

Evija Ivdra

evija.ivdra@bti.gov.lv

67 359 131

26 808 612

Vecākā inspektore - Rīga

Liene Lācekle

 liene.lacekle@bti.gov.lv

 67 359 144

26 105 198 

Vecākā inspektore - Rīga

Mairita Spulle

 mairita.spulle@bti.gov.lv

 67 359 146

26 809 484 

Vecākā inspektore – Rīga

Dagne Frankoviča

dagne.frankovica@bti.gov.lv

67 359 130

26 808 693

Vecākā inspektore – Rīga

Ivita Dambeniece

ivita.dambeniece@bti.gov.lv

67 359 157

27 073 862

Galvenā inspektore – Rēzekne

Rita Vasiļjeva

rita.vasiljeva@bti.gov.lv

64 628 144

26 809 576

Vecākā inspektore – Rēzekne

Gunita Kopeika

gunita.kopeika@bti.gov.lv

64 628 145

29 223 712

Galvenā inspektore – Daugavpils

Iveta Plone

iveta.plone@bti.gov.lv

65 422 336

26 809 432

Vecākā inspektore – Daugavpils

Edīte Milevska

edite.milevska@bti.gov.lv

65 422 336

26 808 567

Galvenā inspektore – Valmiera

Renāte Alberga

renate.alberga@bti.gov.lv

 

 64 233 585

 26 809 523

Vecākā inspektore – Valmiera

Agnese Valdēna

agnese.valdena@bti.gov.lv

64 233 585

26 809 525

Galvenā inspektore – Liepāja

Inga Dobele

 

 

 

Vecākā inspektore – Liepāja

Ilona Šlisere

ilona.slisere@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

26 809 563

Vecākā inspektore – Liepāja

Ineta Jaunskalže

ineta.jaunskalze@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

26 808 462

 

BĀRIŅTIESU UN AUDŽUĢIMEŅU DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Valentīna Gluščenko

valentina.gluscenko@bti.gov.lv

67 359 135

26 808 632

 

Galvenā inspektore

Līga Tetere

liga.tetere@bti.gov.lv

67 359 150

26 808 544

 

Galvenā inspektore

Dace Āķe

dace.ake@bti.gov.lv

67 359 148

26 808 512

Vecākā inspektore

Aija Erno

aija.erno@bti.gov.lv

67 359 140

20 239 904

Vecākā inspektore - Rīga

Ginta Voinarovska

ginta.voinarovska@bti.gov.lv

67 359 155

26 809 598

Vecākā inspektore - Rīga

Aija Blūma

aija.bluma@bti.gov.lv

67 359 149

22 015 253

Referente - Rīga

Jana Sīpola

jana.sipola@bti.gov.lv

 67 359 142

 26 808 692

Referente - Rīga

Brigita Veidmane

brigita.veidmane@bti.gov.lv

67 359 154

20 241 655

Vecākā inspektore – Rēzekne

Inese Kapača

 

 

 

Referente – Valmiera

Zane Ieviņa

zane.ievina@bti.gov.lv

64 233 586

29 194 361

Referente – Valmiera

Sanita Āboltiņa

 

 

 

Referente – Liepāja

Iveta Veita

iveta.veita@bti.gov.lv

63 429 624

27 073 874

 

ĢIMEŅU AR BĒRNIEM ATBALSTA DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Amanda Vēja

amanda.veja@bti.gov.lv

67 359 147

26 808 651

Referents

Taivo Trams

taivo.trams@bti.gov.lv

67 359 145

 22 007 194

 

 

Referenti/es

Ilze Garkalne, Māra Jansone, Marija Sorokina, Raitis Eglītis, Lelde Ločmele, Aiga Ukstiņa, Anita Ērgle, Sanita Kronberga

 

ADMINISTRATĪVĀ NODAĻA

Nodaļas vadītājs

Jānis Ukše

janis.ukse@bti.gov.lv

67 359 138

26 809 493

Lietvedības pārzinis

Nataša Aleksejeva

pasts@bti.gov.lv

67 359 128

 

Lietvedības pārzinis

Baiba Papāne

 

 

 

Informācijas vadības speciālists

Mārtiņš Vācietis

martins.vacietis@bti.gov.lv

 67 359 136

26 808 494

Automobiļa vadītājs

Helmārs Immers

helmars.immers@bti.gov.lv

 

26 809 438 

 

Iestādes oficiālā elektroniskā pasta adrese: pasts@bti.gov.lv

 

Iestādes darba laiks: katru darba dienu no plkst. 8:30 līdz 17:00 (pirmdienās līdz plkst. 18:00, piektdienās līdz plkst. 16:00). Pirmssvētku dienās darba laiks no plkst. 8:30 līdz 14:00.

 

Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālruņa 116111 darba laiks:

  • darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 23:00
  • sestdienās no 08:00 līdz 22:00
  • svētdienās no 10:00 līdz 22:00.

 

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un

pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus

 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija elektroniskajā saziņā izmanto Microsoft Office datņu formātus (doc; docx; xls; xlsx). Maksimālais vienā reizē iesūtāmais datņu lielums nedrīkst pārsniegt 20 megabaitus.

 




Meklēšana



Jūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi















Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 21.09.2014