Kontaktinformācija

Drukāt
Kontaktinformācija

 

 

 

 

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

E-pasta adrese

Tālrunis

PRIEKŠNIECE

Priekšniece

 Ilona Kronberga

 ilona.kronberga@bti.gov.lv

67 359 128

Priekšnieka vietniece

Anita Gotharde

anita.gotharde@bti.gov.lv

 67 359 137

BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Inga Krastiņa

inga.krastina@bti.gov.lv

67 359 134

Departamenta direktora vietniece

Liene Masļeņikova

liene.maslenikova@bti.gov.lv

67 359 153

Galvenais inspektors – Rīga

Sindijs Logins

sindijs.logins@bti.gov.lv

67 359 156

Galvenā inspektore – Rīga

Mairita Spulle

mairita.spulle@bti.gov.lv

67 359 146

Galvenā inspektore – Rīga

Dagne Frankoviča

dagne.frankovica@bti.gov.lv

67 359 130

Galvenā inspektore – Rīga

Ivita Dambeniece

ivita.dambeniece@bti.gov.lv

67 359 157

Vecākā inspektore - Rīga

Liene Lācekle

  liene.lacekle@bti.gov.lv

67 359 133

Vecākā inspektore – Rīga

Selga Skrastiņa

Vecākā inspektore – Rīga

Ina Hižņikova

ina.hiznikova@bti.gov.lv

67 359 131

Vecākā inspektore – Rīga

Baiba Skrabāne

baiba.skrabane@bti.gov.lv

67 359 144

Vecākā inspektore – Rīga

Viktorija Salimova

viktorija.salimova@bti.gov.lv

67 359 132

Galvenā inspektore – Rēzekne

Rita Vasiļjeva

rita.vasiljeva@bti.gov.lv

64 628 145

Vecākā inspektore – Rēzekne

Gunita Kopeika

gunita.kopeika@bti.gov.lv

64 628 145

Galvenā inspektore – Daugavpils

Iveta Plone

iveta.plone@bti.gov.lv

65 422 336

Vecākā inspektore – Daugavpils

Edīte Milevska

edite.milevska@bti.gov.lv

65 422 336

Galvenā inspektore – Valmiera

Renāte Alberga

renate.alberga@bti.gov.lv

 

 64 233 585

Vecākā inspektore – Valmiera

Liene Saktiņa

Galvenā inspektore – Liepāja

Inga Dobele

 inga.dobele@bti.gov.lv

 63 429 624;

fakss 63 429 625

Vecākā inspektore – Liepāja

Ilona Šlisere

ilona.slisere@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

BĀRIŅTIESU UN AUDŽUĢIMEŅU DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Valentīna Gluščenko

valentina.gluscenko@bti.gov.lv

67 359 135

Departamenta direktora vietniece

Līga Tetere

liga.tetere@bti.gov.lv

67 359 150

Galvenā inspektore

Jana Sīpola

jana.sipola@bti.gov.lv

67 359 142

Vecākā inspektore

Laura Ķurbe

laura.kurbe@bti.gov.lv

67 359 148

Vecākā inspektore

Aija Erno

Vecākā inspektore

Liene Baltmane

liene.baltmane@bti.gov.lv

67 359 155

Referente - Rīga

Aija Blūma

aija.bluma@bti.gov.lv

67 359 149

Referente - Rīga

Brigita Veidmane

Referents - Rīga

Ingmārs Kreišmanis

ingmars.kreismanis@bti.gov.lv

67 359 140

Vecākā inspektore – Rēzekne

Inese Kapača

 inese.kapaca@bti.gov.lv

 64 623 389

Referents – Daugavpils

Aleksejs Makuševs

aleksejs.makusevs@bti.gov.lv

65 422 336

Referente – Valmiera

Zane Skuja

Referente – Valmiera

Sanita Kokenberga

 sanita.kokenberga@bti.gov.lv

 64 233 586

Referente – Liepāja

Iveta Arāja

iveta.araja@bti.gov.lv

63 429 624

ĢIMEŅU AR BĒRNIEM ATBALSTA DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Amanda Vēja

Departamenta direktore

Dace Āķe

dace.ake@bti.gov.lv

67 359 147

Referents

Taivo Trams

taivo.trams@bti.gov.lv

67 359 145

Referenti/es

Agita Alksne, Sigita Dēliņa, Anita Ērgle, Ilze Garkalne, Māra Jansone, Reinalds Rimša,  Anda Sauļūna, Marija Sorokina, Ļubova Vasečko, Evita Vikmane

ADMINISTRATĪVĀ NODAĻA

Nodaļas vadītājs

Jānis Ukše

janis.ukse@bti.gov.lv

67 359 138

Lietvedības pārzine

Ilva Vanaga

pasts@bti.gov.lv

67 359 128

Informācijas vadības speciālists

Reinis Vološins

reinis.volosins@bti.gov.lv

 67 359 136

Automobiļa vadītājs

Helmārs Immers

helmars.immers@bti.gov.lv

 

ESF LĪDZFINANSĒTAIS PROJEKTS 9.2.1.3/16/I/001 “ATBALSTA SISTĒMAS PILNVEIDE BĒRNIEM AR SASKARSMES GRŪTĪBĀM, UZVEDĪBAS TRAUCĒJUMIEM UN VARDARBĪBU ĢIMENĒ”

Priekšnieka vietniece projekta 9.2.1.3/16/I/001 “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros

Liene Kauliņa – Bandere

liene.kaulina-bandere@bti.gov.lv

67 359 143

Konsultatīvās nodaļas vadītāja

Inga Millere

inga.millere@bti.gov.lv

67 893 546

Vadošā finansiste

Ilze Grudule

ilze.grudule@bti.gov.lv

67 893 547

Projekta konsultante administratīvajos jautājumos

Arita Skarnele

arita.skarnele@bti.gov.lv

67 893 548

Konsultatīvās nodaļas lietvede

Natālija Maķejeva

natalija.makejeva@bti.gov.lv

67 359 129

Psiholoģe

Ilona Skuja

ilona.skuja@bti.gov.lv

67 893 550

Psiholoģe

Vineta Laizāne

vineta.laizane@bti.gov.lv

67 893 549

Sociālā darbiniece

Elīna Zenkova

elina.zenkova@bti.gov.lv

67 893 551

Sociālā darbiniece

Ginta Voinarovska

ginta.voinarovska@bti.gov.lv

67 893 552

Speciālā pedagoģe

Inese Roste

inese.roste@bti.gov.lv

 67 893 502

Psihiatre

Ilona Sprūģe

ilona.spruge@bti.gov.lv

 67 893 503

Psihiatre

Ija Cimdiņa

ija.cimdina@bti.gov.lv

67 893 503

Atkarību profilakses speciāliste

Maija Žuka - Jēkabsone

maija.zuka-jekabsone@bti.gov.lv

 67 893 501

Projekta konsultants bērnu tiesību aizsardzības jomā

Jānis Pāvulēns

janis.pavulens@bti.gov.lv

 67 893 501

 

Iestādes oficiālā elektroniskā pasta adrese: pasts@bti.gov.lv

Konsultatīvās nodaļas elektroniskā pasta adrese: konsultativaiscentrs@bti.gov.lv

 

 

Iestādes darba laiks: katru darba dienu no plkst. 8:30 līdz 17:00 (pirmdienās līdz plkst. 18:00, piektdienās līdz plkst. 16:00). Pirmssvētku dienās darba laiks no plkst. 8:30 līdz 14:00.

 

Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālruņa 116111 darba laiks: visu diennakti.

 

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un

pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus

 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija elektroniskajā saziņā izmanto Microsoft Office datņu formātus (doc; docx; xls; xlsx). Maksimālais vienā reizē iesūtāmais datņu lielums nedrīkst pārsniegt 20 megabaitus.

 

 

 




Meklēšana



Jūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi

















Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 27.02.2017