Kontaktinformācija

Drukāt
Kontaktinformācija

 

 

 

 

 

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

E-pasta adrese

Tālrunis

Mobilais tālrunis

 

PRIEKŠNIECE

Priekšniece

 

 

 

 

Priekšnieka vietniece

Anita Gotharde

anita.gotharde@bti.gov.lv

 

 

 

BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Inga Krastiņa

inga.krastina@bti.gov.lv

67 359 134

26 809 485

Departamenta direktora vietniece

Liene Masļeņikova

liene.maslenikova@bti.gov.lv

67 359 153

26 808 764

Galvenais inspektors – Rīga

Sindijs Logins

sindijs.logins@bti.gov.lv

67 359 156

26 809 465

Galvenā inspektore – Rīga

Mairita Spulle

mairita.spulle@bti.gov.lv

67 359 146

26 809 484 

Galvenā inspektore – Rīga

Dagne Frankoviča

dagne.frankovica@bti.gov.lv

67 359 130

26 808 693

Galvenā inspektore – Rīga

Ivita Dambeniece

ivita.dambeniece@bti.gov.lv

67 359 157

27 073 862

Vecākā inspektore - Rīga

Liene Lācekle

 

 

Vecākā inspektore – Rīga

Selga Skrastiņa

Vecākā inspektore – Rīga

Ina Hižņikova

ina.hiznikova@bti.gov.lv

67 359 131

26 808 612

Vecākā inspektore – Rīga

Baiba Skrabāne

baiba.skrabane@bti.gov.lv

67 359 144

27 337 754

Galvenā inspektore – Rēzekne

Rita Vasiļjeva

rita.vasiljeva@bti.gov.lv

64 628 145

26 809 576

Vecākā inspektore – Rēzekne

Gunita Kopeika

gunita.kopeika@bti.gov.lv

64 628 145

29 223 712

Galvenā inspektore – Daugavpils

Iveta Plone

iveta.plone@bti.gov.lv

65 422 336

26 809 432

Vecākā inspektore – Daugavpils

Edīte Milevska

edite.milevska@bti.gov.lv

65 422 336

26 808 567

Galvenā inspektore – Valmiera

Renāte Alberga

renate.alberga@bti.gov.lv

 

 64 233 585

 26 809 523

Vecākā inspektore – Valmiera

Liene Saktiņa

Galvenā inspektore – Liepāja

Inga Dobele

 inga.dobele@bti.gov.lv

 63 429 624;

fakss 63 429 625

26 808 462 

Vecākā inspektore – Liepāja

Ilona Šlisere

ilona.slisere@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

26 809 563

 

BĀRIŅTIESU UN AUDŽUĢIMEŅU DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Valentīna Gluščenko

valentina.gluscenko@bti.gov.lv

67 359 135

26 808 632

 

Departamenta direktora vietniece

Līga Tetere

liga.tetere@bti.gov.lv

67 359 150

26 808 544

 

Galvenā inspektore

Jana Sīpola

jana.sipola@bti.gov.lv

67 359 142

26 808 692

Vecākā inspektore

Aija Erno

Vecākā inspektore – Rīga

Anete Pavlova

anete.pavlova@bti.gov.lv

67 359 148

 

29 194 361

Referente - Rīga

Aija Blūma

aija.bluma@bti.gov.lv

67 359 149

22 015 253

Referente - Rīga

Brigita Veidmane

Referents - Rīga

Ingmārs Kreišmanis

ingmars.kreismanis@bti.gov.lv

67 359 140

26 808 512

Vecākā inspektore – Rēzekne

Inese Kapača

 inese.kapaca@bti.gov.lv

 64 623 389

20 239 904 

Referents – Daugavpils

Aleksejs Makuševs

aleksejs.makusevs@bti.gov.lv

65 422 336

26 808 547

Referente – Valmiera

Zane Skuja

Referente – Valmiera

Sanita Kokenberga

 

 

 

Referente – Liepāja

Iveta Arāja

iveta.araja@bti.gov.lv

63 429 624

27 073 874

 

ĢIMEŅU AR BĒRNIEM ATBALSTA DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Amanda Vēja

Departamenta direktore

Dace Āķe

dace.ake@bti.gov.lv

67 359 147

26 808 651

Referents

Taivo Trams

taivo.trams@bti.gov.lv

67 359 145

22 007 194

Referenti/es

Agita Alksne, Ilze Garkalne, Māra Jansone, Marija Sorokina, Lelde Ločmele, Anita Ērgle, Anda Sauļūna, Laila Aksjoņenko, Ļubova Vasečko, Kristīne Putniņa, Daiga Dzene, Sigita Dēliņa, Anda Švinka, Liene Stērniniece

 

ADMINISTRATĪVĀ NODAĻA

Nodaļas vadītājs

Jānis Ukše

janis.ukse@bti.gov.lv

67 359 138

26 809 493

Lietvedības pārzinis

Natālija Maķējeva

 

Lietvedības pārzinis

Aija Melezere

pasts@bti.gov.lv

67 359 128

 

Informācijas vadības speciālists

Mārtiņš Vācietis

martins.vacietis@bti.gov.lv

 67 359 136

26 808 494

Automobiļa vadītājs

Helmārs Immers

helmars.immers@bti.gov.lv

 

26 809 438 

 

ESF LĪDZFINANSĒTAIS PROJEKTS 9.2.1.3/16/I/001 “ATBALSTA SISTĒMAS PILNVEIDE BĒRNIEM AR SASKARSMES GRŪTĪBĀM, UZVEDĪBAS TRAUCĒJUMIEM UN VARDARBĪBU ĢIMENĒ”

Priekšnieka vietnieks projekta 9.2.1.3/16/I/001 “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros

Liene Kauliņa – Bandere

liene.kaulina-bandere@bti.gov.lv

67 359 143

26 809 525

Konsultatīvās nodaļas vadītāja

Inga Millere

inga.millere@bti.gov.lv

67 893 546

26 808 563

Vadošā finansiste

Ilze Grudule

ilze.grudule@bti.gov.lv

67 893 547

 

Projekta konsultante administratīvajos jautājumos

Arita Skarnele

arita.skarnele@bti.gov.lv

67 893 548

 

Psihologs

Ilona Skuja

ilona.skuja@bti.gov.lv

67 893 550

 

Sociālais darbinieks

Elīna Zenkova

elina.zenkova@bti.gov.lv

67 893 551

 

Sociālais darbinieks

Anna Meņkova

anna.menkova@bti.gov.lv

67 893 552

 

Speciālais pedagogs

Inese Roste

inese.roste@bti.gov.lv

 

 

Psihiatrs

Ilona Sprūģe

ilona.spruge@bti.gov.lv

 

 

Atkarību profilakses speciālists

Inga Landsmane

inga.landsmane@bti.gov.lv

 

 

Projekta konsultants bērnu tiesību aizsardzības jomā

Jānis Pāvulēns

janis.pavulens@bti.gov.lv

 

 

 

Iestādes oficiālā elektroniskā pasta adrese: pasts@bti.gov.lv

 

Iestādes darba laiks: katru darba dienu no plkst. 8:30 līdz 17:00 (pirmdienās līdz plkst. 18:00, piektdienās līdz plkst. 16:00). Pirmssvētku dienās darba laiks no plkst. 8:30 līdz 14:00.

 

Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālruņa 116111 darba laiks: visu diennakti.

 

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un

pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus

 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija elektroniskajā saziņā izmanto Microsoft Office datņu formātus (doc; docx; xls; xlsx). Maksimālais vienā reizē iesūtāmais datņu lielums nedrīkst pārsniegt 20 megabaitus.

 

 

 

 

 




Meklēšana



Jūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi

















Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 24.08.2016