Kontaktinformācija

Drukāt
Kontaktinformācija

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

E-pasta adrese

Tālrunis

PRIEKŠNIECE

Priekšniece

Priekšnieka vietniece

Anita Gotharde

anita.gotharde@bti.gov.lv

67 359 128

BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Inga Krastiņa

inga.krastina@bti.gov.lv

67 359 134

Departamenta direktora vietniece

Liene Masļeņikova

liene.maslenikova@bti.gov.lv

67 359 153

Galvenais inspektors – Rīga

Sindijs Logins

sindijs.logins@bti.gov.lv

67 359 156

Galvenā inspektore – Rīga

Mairita Spulle

mairita.spulle@bti.gov.lv

67 359 146

Galvenā inspektore – Rīga

Dagne Frankoviča

dagne.frankovica@bti.gov.lv

67 359 130

Galvenā inspektore – Rīga

Ivita Dambeniece

ivita.dambeniece@bti.gov.lv

67 359 157

Vecākā inspektore – Rīga

Ina Hižņikova

ina.hiznikova@bti.gov.lv

67 359 131

Vecākā inspektore – Rīga

Baiba Skrabāne

baiba.skrabane@bti.gov.lv

67 359 144

Vecākā inspektore – Rīga

Viktorija Salimova

viktorija.salimova@bti.gov.lv

67 359 132

Galvenā inspektore – Rēzekne

Rita Vasiļjeva

rita.vasiljeva@bti.gov.lv

64 628 145

Vecākā inspektore – Rēzekne

Gunita Kopeika

gunita.kopeika@bti.gov.lv

64 628 145

Vecākā inspektore – Daugavpils

Edīte Milevska

edite.milevska@bti.gov.lv

65 422 336

Galvenā inspektore – Valmiera

Renāte Alberga

renate.alberga@bti.gov.lv

64 233 585

Vecākā inspektore – Valmiera

Jūlija Miranoviča

julija.miranovica@bti.gov.lv

64 233 586

Galvenā inspektore – Liepāja

Inga Dobele

inga.dobele@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

Vecākā inspektore – Liepāja

Ilona Šlisere

ilona.slisere@bti.gov.lv

63 429 624;

fakss 63 429 625

BĀRIŅTIESU UN AUDŽUĢIMEŅU DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Valentīna Gluščenko

valentina.gluscenko@bti.gov.lv

67 359 135

Departamenta direktora vietniece

Līga Tetere

liga.tetere@bti.gov.lv

67 359 150

Vecākā inspektore

Laura Ķurbe

laura.kurbe@bti.gov.lv

67 359 148

Vecākā inspektore

Katrīna Sudakova

katrina.sudakova@bti.gov.lv

67 359 149

Referente - Rīga

Brigita Veidmane

Referente - Rīga

Kristīne Timofejeva

kristine.timofejeva@bti.gov.lv

67 35 9142

Vecākā inspektore – Rēzekne

Inese Kapača

inese.kapaca@bti.gov.lv

64 623 389

Referents – Daugavpils

Aleksejs Makuševs

aleksejs.makusevs@bti.gov.lv

67 359 140

Referente – Valmiera

Sanita Kokenberga

sanita.kokenberga@bti.gov.lv

64 233 586

ĢIMEŅU AR BĒRNIEM ATBALSTA DEPARTAMENTS

Departamenta direktore

Amanda Vēja

amanda.veja@bti.gov.lv

67 359 147

Departamenta direktora vietniece

Dace Āķe

dace.ake@bti.gov.lv

67 893 686

Referents

Taivo Trams

taivo.trams@bti.gov.lv

67 359 145

Referenti/es

Sigita Dēliņa, Anita Ērgle, Ilze Garkalne, Māra Jansone, Reinalds Rimša, Anda Sauļūna, Marija Sorokina, Ļubova Vasečko, Evita Vikmane, Jānis Lapa, Ilona Gehtmane - Hofmane

ADMINISTRATĪVĀ NODAĻA

Nodaļas vadītājs

Jānis Ukše

janis.ukse@bti.gov.lv

67 359 138

Lietvedības pārzine

Liene Bokova

pasts@bti.gov.lv

67 359 128

Informācijas vadības speciālists

Mārtiņš Jākobsons

martins.jakobsons@bti.gov.lv

67 359 136

Automobiļa vadītājs

Helmārs Immers

helmars.immers@bti.gov.lv

ESF LĪDZFINANSĒTAIS PROJEKTS 9.2.1.3/16/I/001 “ATBALSTA SISTĒMAS PILNVEIDE BĒRNIEM AR SASKARSMES GRŪTĪBĀM, UZVEDĪBAS TRAUCĒJUMIEM UN VARDARBĪBU ĢIMENĒ”

Priekšnieka vietniece projekta 9.2.1.3/16/I/001 “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” ietvaros

Liene Kauliņa – Bandere

liene.kaulina-bandere@bti.gov.lv

67 359 143

Konsultatīvās nodaļas vadītāja

Inga Millere

inga.millere@bti.gov.lv

67 893 546

Vadošā finansiste

Olga Vingre

olga.vingre@bti.gov.lv

67 893 547

Projekta konsultante administratīvajos jautājumos

Līga Rēdere

liga.redere@bti.gov.lv

67 893 548

Konsultatīvās nodaļas lietvede

Natālija Maķējeva

konsultativaiscentrs@bti.gov.lv

67 359 129

Psiholoģe

Vineta Laizāne

vineta.laizane@bti.gov.lv

67 893 549

Psiholoģe

Marija Musatova

marija.musatova@bti.gov.lv

67 893 550

Sociālā darbiniece

Elīna Kalnupelniece

elina.kalnupelniece@bti.gov.lv

67 893 551

Sociālā darbiniece

Ginta Voinarovska

ginta.voinarovska@bti.gov.lv

67 893 552

Speciālā pedagoģe

Inese Roste

inese.roste@bti.gov.lv

67 893 502

Psihiatre

Ilona Sprūģe

ilona.spruge@bti.gov.lv

67 893 503

Psihiatre

Ija Cimdiņa

ija.cimdina@bti.gov.lv

67 893 503

Atkarību profilakses speciāliste

Maija Žuka - Jēkabsone

maija.zuka-jekabsone@bti.gov.lv

67 893 501

Projekta konsultants bērnu tiesību aizsardzības jomā

Jānis Pāvulēns

janis.pavulens@bti.gov.lv

67 893 501

Iestādes oficiālā elektroniskā pasta adrese: pasts@bti.gov.lv

Konsultatīvās nodaļas elektroniskā pasta adrese: konsultativaiscentrs@bti.gov.lv

Iestādes darba laiks: katru darba dienu no plkst. 8:30 līdz 17:00 (pirmdienās līdz plkst. 18:00, piektdienās līdz plkst. 16:00). Pirmssvētku dienās darba laiks no plkst. 8:30 līdz 14:00.

Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālruņa 116111 darba laiks: visu diennakti.

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un

pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija elektroniskajā saziņā izmanto Microsoft Office datņu formātus (doc; docx; xls; xlsx). Maksimālais vienā reizē iesūtāmais datņu lielums nedrīkst pārsniegt 20 megabaitus.

 

 




Meklēšana



Jūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi













Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 17.10.2017