KONKURSI!

13.12.2019Drukāt
Noskaidroti konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji

Noslēdzies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotais konkurss pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji. Konkurss tika rīkots kustības “Draudzīga skola” ietvaros un šoreiz tā mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par aktuālajiem jautājumiem skolas un klases vidē (kritiskās domāšanas veicināšana un jēgpilnu lēmumu pieņemšana reālajā un interneta vidē, cieņa un savstarpējo attiecību kultūra utt.) un radīt mācību materiālu, kas būs noderīgs arī citiem kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem.

1.-4. klašu grupā žūrija par labāko atzina Rīgas 6. vidusskolas skolotājas Kadrijas Beirotes darbu, bet veicināšanas balvu piešķīra Vaivaru pamatskolas skolotājai Baibai Dzenei. 5.-9. klašu grupā uzvarēja Bauskas sākumskolas pedagoģes Sanitas Anspokas konkursam iesūtītais darbs, bet veicināšanas balvu izcīnīja Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāja Ināra Graudiņa. Savukārt vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā uzvarējis Aglonas vidusskolas skolotājas Valentīnas Ondzules darbs. Arī šajā grupā žūrija piešķīra veicināšanas balvu – tā tika Krāslavas Valsts ģimnāzijas pedagoģes Lienes Andžānes klases audzināšanas stundas aprakstam.

 

Konkursa uzvarētāji saņems iespēju apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 20.01.2021