Noderīga pieredze

Drukāt
Sūnu pamatskola: Valentīndiena

Piedāvājam ieskatu Valentīndienas svinībās, kas norisējušas Sūnu pamatskolā.

 

Starp latviešu gadskārtu svētkiem arvien lielāku popularitāti iegūst no citām tautām aizgūtie svētki, jo mazā Latvija ir tikai neliels zemes gabaliņš pasaules valstu kopumā. Tāpēc arī Svētā Valentīna diena ir ieguvusi popularitāti pie mums. To pieņemts uzskatīt par visu mīlētāju dienu. Ar mīlestību saprotot ne tikai attiecības starp pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet arī vispusīgu savstarpēju cieņu, draudzību, pozitīvu saskarsmi gan ģimenē, gan skolā.

 

 

Sūnu pamatskolā Valentīndienas gaisotne sāka virmot jau no februāra sākuma, kad katra klase izrotāja skolas telpas atbilstoši šo svētku tematikai un sāka gatavoties noslēguma pasākumam. Konkursam pieteicās desmit pāri, kuri sacentās savā starpā par Valentīna un Valentīnas titula ieguvējiem. Visiem bija iespēja nosūtīt pašgatavotus apsveikumus šajos svētkos skolasbiedriem.

 

 

Pasākums sākās ar romantisku mūziku, viens pēc otra zālē ienāca konkursa dalībnieki. Katrs pāris saņēma  pozitīvu personības raksturojumu. Žūrija uzmanīgi vēroja sacensību gaitu. Viens pēc otra raiti ritēja septiņi konkursi, kuros bija jādemonstrē savas zināšanas, prasmes un iemaņas. Piemēram - jāuzmin, kādu atbildes variantu testā izvēlēsies partneris, jāparedz drauga rīcība konkrētā situācijā. Cits konkurss prasīja zināšanas par pasaules pāriem

- slavenībām. Vajadzēja pierādīt prasmes sadarboties komandā, demonstrēt radošumu, izveicību, literatūras zināšanas. Kā jau Mīlētāju dienā, bija „jācīnās” arī ar pūķi, lai iegūtu princeses labvēlību.

 

 

Kad konkursi bija galā, visi pāri varēja izmantot fotosalonu un iemūžināt mirkli skolas vēsturē. Skatītāji balsoja par savu simpātiju, žūrija apkopoja rezultātus. Skatītāju simpātijas bija Emīlija un Jānis, bet svētku galvenos titulus ieguva Paula un Aigars. Pārsteiguma balvas saņēma visi, bet uzvarētāji varēja doties simboliskās romantiskās vakariņās sveču gaismā. Vakars turpinājās disko ritmos. Tā bija laba atslodze no ikdienas rutīnas un enerģija turpmākam darba cēlienam. Arī pierādījums, ka Sūnu skolas skolēni veiksmīgi piedalās Vislatvijas kustībā „Draudzīgā skola”, kur ikviens tiek pamanīts, uzklausīts, iesaistīts.

 

 

Valda Kalniņa- skolas direktore

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 05.08.2020