Labākā klases audzināšanas stunda - 2013

Noslēdzies 2013 gada konkurss pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (vardarbība un mobings, jauno tehnoloģiju, interneta un mediju ietekme, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem. Konkursā tika organizēts kustības „Draudzīga skola” ietvaros un tajā tika saņemts vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

 

Piedāvājam iepazīties ar Daugavpils 11. pamatskolas skolotājas Svetlanas Skripnikas darbu, ko vērtēšanas komisija atzina par labāko 1. - 4. klašu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Riebiņu vidusskolas skolotājas Anitas Randares darbu, kuru vērtēšanas komisija apbalvoja ar izcilības rakstu 1. - 4. klašu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Daugavpils novada Sventes vidusskolas skolotājas Aijas Valeines darbu, kurus vērtēšanas komisija apbalvoja ar atzinības rakstu 1. - 4. klašu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Iecavas internātpamatskolas skolotājas Ievas Plēsumas darbu, ko vērtēšanas komisija atzina par labāko 5. - 9. klašu grupā.

I. Plēsumas videomateriālu iespējams lejuplādēt http://failiem.lv/u/vveosem.

 

Piedāvājam iepazīties ar Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolotājas Gaļinas Mikulānes  darbu, kuru vērtēšanas komisija apbalvoja ar izcilības rakstu 5. - 9. klašu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas skolotājas Aigas Jaunskalžes un Cēsu 2. vakara (maīņu) vidusskolas skolotājas Marinas Strades darbiem, kurus vērtēšanas komisija apbalvoja ar atzinības rakstiem 5. - 9. klašu grupā.

Piedāvājam iepazīties ar Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolotājas Rūtas Trušeles darbu, ko vērtēšanas komisija atzina par labāko vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Jēkabpils vakara vidusskolas skolotājas Raineldas Muižnieces darbu, kuru vērtēšanas komisija apbalvoja ar izcilības rakstu vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā.

 

Piedāvājam iepazīties ar Līvānu 1. vidusskolas skolotājas Annas Kurcišas darbu, kuru vērtēšanas komisija apbalvoja ar atzinības rakstu vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 20.01.2021